Podmínky registrace

Podmínky využívání služeb elektronického trhu práce a registrovaných služeb společnosti New One Future s.r.o. na webu www.job4models.cz.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním, užitím a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na výše uvedených WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům jako příjemcům a za účelem zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly, fotografie), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, aktuálních fotografií a představ a požadavků Vámi hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.

Výčet potenciálních zaměstnavatelů naleznete www.job4models.cz. Beru na vědomí, že okruh potenciálních zaměstnavatelů se může měnit.

Přístup k výše zmíněným údajům má kdokoliv, kdo využívá výše uvedené WWW stránky na internetu. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., §18, odst. 1, odd. a), kdy data jsou součástí veřejně přístupného datového souboru.

Tento souhlas uděluji společnosti New One Future s.r.o. provozovatele webového portálu www.job4models.cz a to na dobu neurčitou.

Souhlasím s použitím profilové fotografie pro společnost New One Future s.r.o. na titulním banneru webového portálu www.job4models.cz.

Souhlasím s využíváním mého elektronického i telefonického kontaktu za účelem šíření obchodních sdělení, a to jak obchodních sdělení týkajících se výrobků a služeb společnosti New One Future s.r.o., tak obchodních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích osob. Současně souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti New One Future s.r.o. a podmínkami užívání elektronických systémů společnosti New One Future s.r.o., jejíž podrobné znění jsem si důkladně přečetl(a) na internetové adresehttp://www.job4models.cz/obchodnipodminky .

Registrace na webovém portálu www.job4models.cz je zdarma. Společnost New One Future s.r.o. muže tento stav po upozornění registrovaných členů kdykoliv změnit.

Registrací potvrzuji, že jsem obeznámen(a) s obchodními podmínkami společnosti New One Future s.r.o. a plně jim rozumím a souhlasím.

Tvář Job4Models doporučuje

celebrita
Michaela Haladová
modelka

“Miss Motorsport, titul Miss Talent z Miss Global Beauty Queen 2015 a Miss Fashion TV Czech doporučuje Job4Models.cz“

celebrita
Dominika Hužvárová
modelka

“ Portál Job4Models vřele doporučuji všem začínajícím i zkušeným hosteskám, nebo modelkám. Sama jsem zda již našla spoustu zajímavých nabídek na focení kalendářů, přehlídek, apod.“

celebrita
Monika Foltýnová
modelka

“Portál Job4Models doporučuji všem modelkám i hosteskám. Přehledný a jsou zde velice zajímavé nabídky. Miss Haná 2015“

Job4Models doporučuje

celebrita
Mya Mirell

“Modelka Mya Mirell je velice profesionální, a proto ji doporučujeme jako modelku a fotomodelku. Neváhejte a kontaktujte ji.“

celebrita
Markéta Lukasová

“Doporučujeme Markétu, jako modelku, fotomodelku a také hostesku. Neváhejte a kontaktujte ji.“

celebrita
Kristýna Štolpová

“Doporučujeme Kristýnu, jako modelku a fotomodelku pro vaše projekty. I. vícemiss Miss Haná 2015. U nás ji můžete kontaktovat.“

Největší databáze modelek a hostesek / modelů a promotérů
Bezpečnost a ochrana proti spamu
Snadno a rychle se domluvíte na spolupráci
Spolupracujeme s předními modelingovými a hostessingovými agenturami
bottomBanner bottomBanner bottomBanner bottomBanner
bottomBanner bottomBanner bottomBanner bottomBanner
bottomBanner bottomBanner bottomBanner bottomBanner
Najdete nás na facebooku All rights reserved. Copyright © 2013
Ve spolupráci s Martinem Musilem
vytvořilo Just result