Detail inzerátu
Hledáme nové kolegy v oblasti Bio kosmetika, bylinné přírodní produkty a podobné výrobky běžné denní spotřeby
Datum: 16.10.2016 - 31.12.2017

Popis společnosti: Společnost se zabývá oborem wellness a také propaguje výrobky netestované na zvířatech a bez chemie.

Mezi výrobky spadá Bio kosmetika, bylinné přírodní produkty a podobné výrobky běžné denní spotřeby.

Náplň práce:

- komunikace s lidmi

- po domluvě a dle Vašich časových možností lze práci dělat jako přivýdělek nebo i jako hlavní zdroj financí

- dostanete pod sebe správu vlastního "eshopu" (registrovaný vstup) na profilu hlavní firmy, do jehož chodu a ovládání budete zaškoleni

- pracujete v místě Vašeho bydliště a regionu

- jedná se o vytváření informační a obchodní sítě

- rozhodně NEDĚLÁTE ŽÁDNÝ PODOMNÍ PRODEJ!

Požadujeme:

- minimálně vyučení

- příjemné vystupování a pozitivní energii

- ochotu občas sednou k počítači a pracovat

- uživatelskou znalost práce s MS Office

- zájem o zdravý životní styl

Nabízíme:

- časovou nezávislost

- možnost pracovat jako přivýdělek nebo i jako hlavní zdroj financí

- na firemním eshopu si sami můžete nakupovat výrobky se slevou

- nadstandartní finanční ohodnocení

- možnost mezinárodní spolupráce

- atraktivní bonusový program

- možnost osobního rozvoje i profesního růstu

V případě zájmu posílejte životopis... email:scouting(and)job4models.cz

Pro kontaktování se prosím
Registrujte
Lokalita:
Čechy:
Olomoucký
Místo:
Olomouc a okolí
Termín:
16.10.2016 - 31.12.2017
Poptáváni(y):
Modelky, Fotomodelky, Hostesky, Fotografové
Nahlásit inzerát

Tvář Job4Models doporučuje

celebrita
Michaela Haladová
modelka

“Miss Motorsport, titul Miss Talent z Miss Global Beauty Queen 2015 a Miss Fashion TV Czech doporučuje Job4Models.cz“

celebrita
Dominika Hužvárová
modelka

“ Portál Job4Models vřele doporučuji všem začínajícím i zkušeným hosteskám, nebo modelkám. Sama jsem zda již našla spoustu zajímavých nabídek na focení kalendářů, přehlídek, apod.“

celebrita
Monika Foltýnová
modelka

“Portál Job4Models doporučuji všem modelkám i hosteskám. Přehledný a jsou zde velice zajímavé nabídky. Miss Haná 2015“

Job4Models doporučuje

celebrita
Mya Mirell

“Modelka Mya Mirell je velice profesionální, a proto ji doporučujeme jako modelku a fotomodelku. Neváhejte a kontaktujte ji.“

celebrita
Markéta Lukasová

“Doporučujeme Markétu, jako modelku, fotomodelku a také hostesku. Neváhejte a kontaktujte ji.“

celebrita
Kristýna Štolpová

“Doporučujeme Kristýnu, jako modelku a fotomodelku pro vaše projekty. I. vícemiss Miss Haná 2015. U nás ji můžete kontaktovat.“

Největší databáze modelek a hostesek / modelů a promotérů
Bezpečnost a ochrana proti spamu
Snadno a rychle se domluvíte na spolupráci
Spolupracujeme s předními modelingovými a hostessingovými agenturami
bottomBanner bottomBanner bottomBanner bottomBanner